Firma Teka na polskim rynku pojawiła się już w roku 1994. Niemiecka marka cechuje się bardzo dobrą jakością i starannością wykonania oferowanych sprzętów AGD.

To zajmie tylko minutę.

Co można znaleźć w ofercie marki Teka?

Bardzo dobrze wykonane produkty Teka pozwalają na wyposażenie kuchni od podstaw. W ofercie firmy znaleźć można między innymi piekarniki, płyty grzewcze, okapy i wiele innych sprzętów niezbędnych w pełnym wyposażeniu kuchni. Dodatkowym atutem marki jest możliwość kupienia sprzętów AGD do zabudowy. Bogata paleta kolorystyczna sprzętów sprawia, że wpasują się one w każdą aranżację mebli kuchennych. AsKuchnie jest autoryzowanym partnerem producenta sprzętu AGD maki Teka. Jeżeli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.

Płyty grzewcze Teka

Marka Teka oferuje płyty gazowe, indukcyjno-gazowe oraz indukcyjne.

Płyty gazowe występują w dwóch wariantach – stalowe lub szklane. Większość płyt gazowych jakie oferuje nam producent marki są standardowej szerokości 60cm. Wyróżniające jednak jest umiejscowienie pokręteł maksymalnie po prawej stronie płyty gazowej, co oszczędza miejsce na płycie. Płomienie w płytach gazowych firmy Teka są regulowane w 9 stopniowej skali. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemu ExactFlame. Jest to pomysłowe rozwiązanie zachowujące środki bezpieczeństwa przy użytkowaniu płyty – zmniejszając płomień do najniższego poziomu nie ma możliwości jego zgaszenia.


Małe AGD firmy Teka

Producent w swojej ofercie zamieścił również małe AGD takie jak kuchenki mikrofalowe oraz okapy.

Kuchenki mikrofalowe marki Teka oprócz swoich walorów estetycznych zostały wyposażone w intuicyjny panel sterowania. Producent daje także możliwość wyboru strony, na którą powinny otwierać się drzwiczki kuchenki mikrofalowej. Jest to jedna z niewielu takich ofert na rynku.

Okapy Teka charakteryzują się dość sporą głośnością (powyżej 50dB), jednak rekompensują to świetną gamą kolorystyczną oraz bardzo dobrymi parametrami – w tym klasą energetyczną A oraz wysoką wydajnością na pierwszym biegu.

Duże AGD firmy Teka

Chłodziarko- zamrażarki w ofercie producenta firmy Teka stanowią dość niewielką grupę. Jednak są to pozycje dobrej jakości, wykonane z solidnych materiałów, służące przez lata. Zdecydowanie są one godne uwagi, by zapoznać się z pełną ofertą firmy Teka.

Zmywarki do zabudowy w ciągu szafek kuchennych są także w ofercie tego producenta. Propozycje te są dobrym wyważeniem pomiędzy dobrą ceną a wysoką jakością. Zmywarki firmy Teka występują w różnych szerokościach – 45cm oraz 60cm. Dzięki czemu każdy kto myśli o zabudowie kuchennej znajdzie coś dla siebie. Zmywarki posiadają solidnie wykonane szuflady oraz intuicyjny panel sterowania. Dodatkową zaletą jest stosunkowo niska głośność pracy zmywarki.