Jesteśmy producentem mebli kuchennych, pokojowych, szaf i garderob oraz innych mebli na zamówienie. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. AsKuchnie to rodzinna firma działającą na rynku od 1992 roku.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm całego zespołu poparte jest wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Stale poszerzana oferta nowych materiałów oraz najnowszych rozwiązań technologicznych mebli wykonywanych prze AsKuchnie zapewnia zadowolenie naszych klientów.

To zajmie tylko minutę.

Producent mebli na wymiar AsKuchnie z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Jedności Narodowej 187 realizuje zlecenia dla klientów z obszaru całej Polski oraz zagranicy (Niemcy, Austria, Norwegia, Francja).

Wieloletnia współpraca z wyspecjalizowanymi firmami takimi jak Drewpol, Sławpol oraz z naszymi partnerami: Blum, Hettich, Peka, Egger, Drewpol, Newmann, Pflaiderer, Kaindl, Feramento czy FGV pozwalają nam na realizację nietypowych i najbardziej wymagających mebli na wymiar. Współpraca z renomowanymi dostawcami sprawdzonych rozwiązań technologicznych umożliwia nam zagwarantowanie trwałości i funkcjonalności stosowanych w produkowanych przez nas meblach.

projektów
0
Pracowników
0
Spędzonych godzin
0
Polubień
0