Meble nietypowe na wymiar

Wyjątkowe meble na wymiar, które można dostosować do indywidualnego wyposażenia wnętrza będzie nietuzinkowym rozwiązaniem dla oryginalnych osób ceniących sobie niekonwencjonalne pomysły w domu lub mieszkaniu. Przestronne i obszerne przykłady modeli meblowych pozwolą uzyskać dodatkowe miejsce w indywidualnym projekcie wykonawczym. Tradycyjne meble producenckie posiadają zaokrąglone wymiary do pełnych wartości, w przypadku różnicy w szerokości, wysokości, głębokości i świetle montażu mebli stosuje się drewniane blendy w kolorze mebli, tak by zaślepić różnice wymiarowe. Na szczęście meble nietypowe okazują się być idealną możliwością wykorzystania tej przestrzeni dopasowując się co do milimetra w świetle miejsca montażu.

To zajmie tylko minutę.

Meble nietypowe

Meble nietypowe produkowane w AsKuchnie we Wrocławiu gwarantują zagospodarowanie każdej nietypowej przestrzeni użytkowej w domach, gabinetach, biurach, bibliotekach – wszędzie tam, gdzie wyposażenie meblowe jest niezbędne. Meble nietypowe jest to obszar akcesoriów wyposażenia takich jak:

– Szafy, regały, półki, fronty, szuflady i blaty do pokoju, łazienki;

– Meble do biura, bibliotek, gabinetów;

– Meble o odpowiednich parametrach wilgociowych do łazienek i pomieszczeń narażonych na wilgoć i pleśń;

– Dodatkowe akcesoria takie jak: komody, szafki RTV i małe kontenerki meblowe.

Realizacje mebli na zamówienie

Najlepszą wizytówką naszej firmy jako producenta mebli są wykonane przez nas realizacje. Każda wykonana realizacja mebli na zamówienie jest sprawą indywidualną. Każda jest inna, odpowiadając w pełni na potrzeby klienta, u którego jest realizowana. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, po to aby stylistyka i układ realizacji tworzył unikalną oraz spójną, dobrze skomponowaną całość.

Meble nietypowe Wrocław dostosują się do Twojej aranżacji wnętrza, dopasują do ogólnego koloru, odcieni włącznie z uchwytami, prowadnicami i zawiasami od cenionych europejskich producentów razem z płytami meblowymi. Wykonanie funkcjonalnych mebli skutkuje pozytywnym zaskoczeniem i zadowoleniem klienta, oryginalny i indywidualny projekt znając zapotrzebowanie klienta dąży do trwałego i efektywnego codziennego korzystania i użytkowania. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wykorzystaniu nowoczesnej konstrukcji mebli oraz produkcji mebli nietypowych Wrocław dąży do osiągnięcia pełnego komfortu, stworzenia pionierskiego stylu i twórczej elegancji