Garderoba na wymiar – co warto wiedzieć ?

Garderoba to specjalna przestrzeń, w której przechowuje się ubrania oraz wiele innych przedmiotów. Jest to bardzo ważne pomieszczenie. Coraz więcej osób rezygnuje ze zwyczajnych, tradycyjnych szaf na rzecz garderoby na wymiar. Jest to o wiele bardziej praktyczne rozwiązanie. Warto wiedzieć o czym pamiętać projektując i wykonując idealną garderobę.

To zajmie tylko minutę.

Dlaczego warto zdecydować się na garderobę?

Garderoba to bardzo popularne rozwiązanie. Wiele osób się na nią decyduje, ponieważ w ten sposób można zrezygnować z nadmiaru mebli w poszczególnych pomieszczeniach. W garderobie można się też lepiej zorganizować i posegregować wszystkie rzeczy. Jest to bardzo praktyczne. Ponadto w ten sposób można uniknąć chaosu i bałaganu. Jeśli w garderobie panuje nieporządek wystarczy jedynie zamknąć drzwi do pomieszczenia i problem chwilowo zniknie.

Garderoby na zamówienie

Decydując się na garderoby na zamówienie, należy przede wszystkim kierować się ergonomią. Dobrze jest w niej wydzielić strefy dla poszczególnych domowników lub na poszczególne rodzaje przechowywanych rzeczy. Ważna jest także wygoda. Powinno się zapewnić łatwy dostęp do wszystkich półek, drążków czy szuflad.

Garderoby na wymiar powinny zawierać najważniejsze elementy pozwalające na organizację wnętrza. Przed wykonaniem projektu dobrze jest rozważyć jakie są potrzeby. Dobrze przemyślany projekt pozwoli na maksymalne wykorzystanie możliwości danej przestrzeni. Garderobę można wypełnić różnymi szufladami, drążkami, wieszakami itd. Kluczowe jest także zaprojektowanie dobrego oświetlenia. Ono warunkuje to, czy korzystanie z szafy będzie wygodne. Dobrym rozwiązaniem jest oświetlenie liniowe lub punktowe.

Garderoby na wymiar – o czym pamiętać?

Garderoby na wymiar to idealne rozwiązanie podczas urządzania poddasza. Jest to bardzo wymagająca przestrzeń, którą należy zagospodarować we właściwy sposób, aby móc całkowicie wykorzystać jej potencjał. Nierzadko w tego typu przestrzeni niezbędne jest wykonanie mebli niestandardowych. AsKuchnie realizuje dla swoich Klientów tego typu zamówienia. Aby stworzyć idealne drzwi do takiej przestrzeni, warto zawrócić uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii. Wrocław to miasto, w którym funkcjonuje wiele firm zajmujących się tego tupu usługami.